Geachte collega,
Op dinsdag 4 april 2023 vindt het Webinar Insulinetherapie in de huisartsenpraktijk plaats. In dit webinar wordt u bijgepraat over actuele topics op het gebied van insuline.
Er valt natuurlijk veel te vertellen over insuline, in het webinar zullen we een tipje van de sluier oplichten over de actuele praktische zaken en de mentale gezondheid.
We hopen u op 4 april online te mogen begroeten!
Met vriendelijke groet,
Manou van Everdinck
Voorzitter webinar
Dit webinar word mede mogelijk gemaakt door Sanofi. Deze sponsor heeft geen enkele invloed op de inhoud van het onderwijs.
Praktijkondersteuners, praktijkverpleegkundigen.
Accreditatie wordt voor 2 uur aangevraagd bij NVvPO en Kwaliteitsregister V&V.
U kunt kosteloos deelnemen aan dit webinar.
Inschrijvingen voor onze webinars verlopen niet via uw Health Investment account. U kunt zich inschrijven door uw gegevens in te vullen via onderstaand formulier.
20.00 uur
Introductie door voorzitter
Manou van Everdinck, praktijkondersteuner, Den Haag
20.05 uur
Deel 1. Mentale gezondheid
Giesje Nefs, PhD, Assistant Professor Radboudumc
20.30 uur
Rondetafelgesprek met alle sprekers
20.35 uur
Deel 2. De keuze voor insuline: wat is er, waar kies je voor, waar moet je op letten en hoe stel ik iemand in?
Spreker volgt
21.00 uur
Rondetafelgesprek met alle sprekers
21.05 uur
Deel 3. Praktische zaken rond starten met insuline
Bela Pagrach, diabetesverpleegkundige, ziekenhuis Amstelland
21.30 uur
Rondetafelgesprek met alle sprekers
21.35 uur
Afsluiting door de voorzitter
Online
Manou van Everdinck
Praktijkondersteuner, huisartspraktijk Wateringse Veld ’s- Gravenhage
Dr. Giesje Nefs
Psychologe diabetes, Diabeter
Bela Pagrach
Diabetesverpleegkundige, Ziekenhuis Amstelland
U houdt uw deskundigheid graag op peil met goede vakkennis. Bij Health Investment bieden wij daarom al jaren kwalitatieve nascholing. Met een ruim en gevarieerd aanbod van hoogwaardige bijeenkomsten. De inhoud hiervan bepalen de wetenschappelijke deskundigen.