Nodig uw collega uit!
Datum:
16-03-2026 t/m 20-03-2026
Accreditatiepunten:
20
Locatie:
Bergrestaurant Kreuzboden

Huisartsen Nascholingsreis naar Zwitserland 2026

banner-staand.png

Beste collega’s,

Met veel plezier nodigen wij u uit voor een bijzondere nascholingsreis naar het prachtige Saas-Grund en Saas-Fee in Zwitserland. In deze inspirerende omgeving combineren we leerzame inhoud met de rust en schoonheid van de bergen.

Tijdens deze reis verzorgen internist-klinisch epidemioloog dr. Sara-Joan Sietsma-Pinto en huisarts drs. Geert Elbers de lezingen, waarmee we een breed en praktijkgericht programma samenstellen. U kunt rekenen op 20 uur geaccrediteerde nascholing, waarin actuele thema’s en casuïstiek centraal staan.

Tijdens deze nascholingsreis nemen we u in vijf themadagen mee door actuele en praktijkgerichte onderwerpen.

Dag 1: Leefstijl, overgewicht en diabetes
Dag 2: CVRM
Dag 3: Hypertensie en nieren
Dag 4: AI en epidemiologie
Dag 5: Inspirerende inzichten

Het definitieve programma is momenteel in ontwikkeling.

Naast de inhoudelijke verdieping is er ruimte om het prachtige skigebied te ontdekken. Wij zijn ervan overtuigd dat deze combinatie van onderwijs, collegialiteit en ont- én inspanning u nieuwe energie en inzichten zal geven.

De nascholingsweek eindigt op zaterdag 21 maart 2026, waarna ook de mogelijkheid is om u aan te sluiten bij de Mentelity Games, welke vanaf zondag 22 maart 2026 van start gaan.

Schrijf u nu in, zo verzekert u zich tijdig van een plek bij deze unieke nascholingsreis en informeren wij u zodra het programma rond is.

Hartelijke groet,
Health Investment

Doelgroep

Huisartsen.

Accreditatie

Accreditatie wordt voor 20 uur aangevraagd bij ABC1.

Kosten

Wat is er inbegrepen:

  • 5 dagen nascholing inclusief lunch in Bergrestaurant Kreuzboden
  • Welkomstdiner op zondag 15 maart 2026 restaurant Kristall
  • Afscheidsdiner: Raclette in Hotel

Tarieven:

  • Verblijf op basis van een kamer in een twee slaapkamer appartement met twee badkamers incl ontbijt- € 2.490,-
  • Verblijf op basis van een éénslaapkamer appartement, inclusief ontbijt (enkel gebruik) - € 2.990,-
  • Verblijf op basis van een éénslaapkamer appartement, met partner, inclusief ontbijt (enkel gebruik) - € 3.650,-

Exclusief:

  • Vervoer van en naar de nascholingsreis
  • Diner, met uitzondering van eerste en laatste avond
  • Skipassen
  • Overige excursies

Datum, locatie en sprekers

Datum

16-03-2026 t/m 20-03-2026

Locatie

Bergrestaurant Kreuzboden

  • Deze nascholing is alleen voor voorschrijfbevoegden en beroepsbeoefenaren die medicatie ter hand mogen

Spreker(s)

Dr. Sara-Joan Sietsma-Pinto
Internist vasculair geneeskundige, Amsterdam UMC locatie AMC

Drs. Geert Elbers
Huisarts, Huisartsenpraktijk Liempde

Vragen?

U houdt uw deskundigheid graag op peil met goede vakkennis. Bij Health Investment bieden wij daarom al jaren kwalitatieve nascholing. Met een ruim en gevarieerd aanbod van hoogwaardige bijeenkomsten. De inhoud hiervan bepalen de wetenschappelijke deskundigen.

Neem contact op